Srpen 2014

It's (not) hard to say goodbye

17. srpna 2014 v 19:16 | Foxface | jade-daily |  Site-Info
K článku si pusťte tuto písničku.

Řekla bych, že nadpis mluví za vše. Končím s blogem. Tedy, alespoň s tímto. Ale já ani jiný nemám, tak není to jedno? S tímto blogem to taky bylo jako na houpačce. Založila jsem ho, když k němu byla i galerie, nějak jsem se na to vykašlala a vrátila jsem se v říjnu. Docela mi to vydrželo, ne? U mě je to co říct. Protože mě to chvilku baví a chvilku ne. lol. Přestalo mě to bavit od té doby, co jsem se vrátila ze ŠVP (konec května) a táhne se to pořád. Toho idiota jsem našla, s některýma klukama ze ŠVP v kontaktu jsem a pak fuuuu.. místo blogu mi jel pořád wattpad. Jede doteď, btw.
Celé léto jsem měla libovou brigádu, prodávala jsem ve stánku boruvky :D bylo to fajn, poznala jsem tam pár nejmenovanejch fajn lidí a mám strašnou depku z toho, že ty prázdniny končí a zase bude škola. Jdu na střední a nemyslím si, že bych blog stíhala. Hlavně mě nebaví.
Dneska jsem s Anett z blogu o Belle mluvila o blogaření. Došlo mi, že slovo blog nebo bloger neznamená, že když přidáváte články o celebritách, jste blogeři. Teda pro někoho možná jo, ale pro mě ne. Pro mě je bloger ten, kdo bloguje o sobě, nebo má beauty blog, o módě, o nečem... Já jdu na obor kosmetička, tak jsem se ze svého blogu little-me rozhodla udělat autorský. O módě, kosmetice, DIY a tak. To ale až později:D
Tímto článkem se s vámi loučím a uzavírám tím fanblogovou "kariéru". Děkuju, že jste tu byli se mnou nebo pro mě.
Ask zatím rušit nebudu, takže kdo by měl nějaké otázky, ptejte se.
S láskou...
Foxface